Proměňte svou koupelnu ve wellness centrum!

Koupelna je místností, která prošla v průběhu několika posledních let patrně největší proměnou. Z prostoru, který sloužil pouze k pravidelné hygieně, se stalo vyhledávané místo relaxace, odpočinku a s trochou nadsázky takové naše soukromé wellness centrum. S pomocí několika chytrých triků si svou vlastní oázu klidu můžete vykouzlit i u vás doma. Trh totiž nabízí neomezené možnosti, jak vytvořit originální a jedinečný interiér. 

Podle vašeho vkusu

Abyste si chvilky pohody mohli vychutnat naplno, je důležité, aby prostředí působilo esteticky na pohled. Zaleží čistě na vašem vkusu, jak si koupelnu vyšperkujete, jaké zvolíte dekorace nebo jak sladíte barvy. Důležité je, abyste se tady cítili dobře vy sami a ne příchozí návštěva či módní kritik.

S jasnou představou

Při zařizování musíte vycházet z velikosti místnosti, vyřešit je nutné dispozice i praktické uspořádání. Někdy si bohužel nemůžeme dopřát všechny vymoženosti, které koupelnový svět nabízí, jelikož bychom celý prostor zaplácli a nemohli bychom se zde ani hnout. Natož si užívat patřičného komfortu. Určete si proto priority a ujasněte si, bez čeho se tady neobejdete.

Sázka na přírodu

Vsaďte na přírodní materiály, nejen, že jsou nadčasové, ale navíc evokují příjemnou atmosféru. V koupelně vypadají pěkně obklady imitující dřevo nebo kámen.
Chybět nesmí ani promyšlené úložné prostory v podobě koupelného nábytku a důmyslné odkládací plochy – ani zde neuděláte chybu s přírodními motivy.

Nádech luxusu

Punc luxusu a eleganci dodá vaší koupelně zlatá nebo stříbrná barva. Nejen, že upoutají pozornost, ale budete se díky nim cítit přímo královsky. A nemusí se jednat rovnou o vany nebo obklady, krásným doplňkem se stane i vodovodní baterie v některé z těchto honosných barev.

Dokonalý požitek

Uvolnit se, relaxovat, nechat odplavat stres a starosti a vychutnat si chvilku pro sebe můžete pěkně v pohodlí vašeho domova. Dokonalou lázeň si užijete v akrylátové nebo dřevěné vaně, které jsou pro tělo příjemné. Pokud navíc zapálíte svíčky, přidáte éterický olej a pustíte hudbu, nebude mít lenošení chybu. Ani sprchování ve sprchovém koutu nemusí být nuda. Profesionálního maséra s bravurou zastoupí hydromasážní panely, které i obyčejnou sprchu povýší na dokonalý požitek.