Jak zaplatit a jak se k Vám Vaše LED svítidla mohou dostat

Jak lze zaplatit za nákup LED osvětlení na easy-led.cz

hotoveÚhradu za Vaši objednávku LED osvětlení je možno provést:

  • v hotovosti na výdejním místě při osobním odběru
  • bezhotovostním převodem na účet e-shopu. Účty e-shopu jsou vedeny jak v CZK tak v EUR, Přejete-li si úhradu za nakoupené LED osvětlení provést v EUR, prosím, informujte administraci e-shopu prostřednictvím poznámky v objednávce. Při platbě ze zahraničí, použijte, prosím, instrukci u poplatku "SHARE" resp. "Každý své bance". Zásilka LED osvětlení bude expedována po připsání úhrady za LED osvětlení na účet e-shopu.
  • dobírkou při doručení zvoleným  dopravcem, u objednávek do 5.000 Kč za  poplatek 20 Kč, nad 5.000 Kč zdarma. Při doručení na Slovensko činí doběrečné u zásilek do 5.000 Kč 60 Kč, nad 5.000 Kč 30 Kč. Dopravce v Česku inkasuje v CZK, na Slovensku a jinde v zahraničí zpravidla v EUR, U pracovníka dopravce je zpravidla možné úhradu dobírky provést platební kartou.

Připravujeme nové platební metody za nákup LED osvětlení na easy-led.cz

Brzy již bude možné úhradu za LED osvětlení na easy-led.cz provést on-line platbou (GoPay) a při osobním odběru platební kartou.

Jak se k Vám Vaše LED osvětlení dostane

  • Zakoupené LED osvětlení je možné vyzvednout osobně (osobní odběr) na výdejním místě na adrese Sřešovická 465/49, 160 00 Praha 6  Výdejní místo je otevřeno každý pracovní den od 9:00 a zavírá v 17:00, někdy i později. Pokud Vám otvírací doba nevyhovuje, prosím, domluvte se s kolegy na tel. č. +420 778 064 063 na jiném datu a čase. Jak se na výdejní místo dostat si přečtěte na stránce s kontakty. Výdejní místo též funguje jako showroom, můžete zde vybírat další LED osvětlení včetně designových lustrů.

Zásilku s LED osvětlením si můžete nechat doručit dopravcem. A to buď na dobírku nebo s bezhotovostní platbou předem.zkompletovano

  • PPL

PPL patří mezi nejvýznamnější přepravce zásilek na českém trhu. Nejprve se specializovala na vnitrostátní balíkovou přepravu na firemní adresy. Poté, jako první, rozšířila o balíkovou přepravu na soukromou adresu a vnitrostátní paletovou přepravu. Spolupracuje s partnerskou společností DHL, díky čemuž se mohou LED svítidla a zdroje z easy-led.cz dostat i k zákazníkům na Slovensku a zbytku Evropy. Pro ty, kteří se nechtějí vázat na určitý čas doručení, provozuje PPL výdejní místa v síti ParcelShop. PPL ParcelShop můžete navštívit kdykoli v otevíracích hodinách včetně víkendů.

  • Zásilkovna

 Zásilkovna doručí Vaše LED osvětlení na téměř 1.100 výdejních míst, zpravidla do druhého dne po expedici. Jeho vyzvednutí je naprosto jednoduché, zabere pár vteřin a je možné po celou otvírací dobu daného místa, většinou bez jakékoliv fronty.

  • Česká pošta

Při doručování Českou poštou zásilky podáváme jako Balík na poštu, Doporučený balíčk (menší rozměry a dobírka do 750 Kč) nebo Cenný balík (vyšší hodnota).

 

Dopravné a doběrečné

Země doručení

Výše objednávky

Česko

Slovensko

Dopravce

 

Dopravné

Doběrečné

Dopravné

Doběrečné

PPL

Do 5.000 Kč

119 Kč

20 Kč

320 Kč

60 Kč

Nad 5.000 Kč

zdarma

zdarma

120 Kč

30 Kč

Zásilkovna

Do 5.000 Kč

69 Kč

20 Kč

125 Kč

60 Kč

Nad 5.000 Kč

zdarma

zdarma

75 Kč

30 Kč

Česká pošta

Do 5.000 Kč

150 Kč

20 Kč

 

 

Nad 5.000 Kč

50 Kč

zdarma

 

 

 

Již brzy doručíme i přes PPD

Nejpozději v červnu v košíku přibude volba dopravce PPD!

Sledování zásilek

Cestu zakoupeného osvětlení Vám domů můžete sledovat prostřednictvím služby sledování zásilek jednotlivých dopravců.