LIDES

Unikátní výrobce designových svítidel

Filosofií LIDES je spojovat tisíciletou tradici sklářského řemesla s nejmodernějšími technologiemi v oblasti osvětlení. Výsledkem jsou svítidla s přidanou uměleckou hodnotou, s aktuálním i nadčasovým designem.

Nevšední kombinace LED technologií, optických vláken, SWAROVSKI ELEMENTS a ručně vyráběných skleněných komponent Vás zanechají v němém úžasu, opojené nadpozemskou hrou světla. Každý detail je zpracován na 100 %, jednotlivé komponenty jsou unikátní jak v uměleckém zpracování skla, tak použitých materiálech a kovových dílech, vyvíjených a zpracovaných nejlepšími výrobci přímo na míru pro LIDES.


Stylová svítidla LIDES jsou jednak výraběna sériově, jednak individuálně v rámci projektových řešení. V projektech LIDES aktivně podporuje designerovu představivost a invenci. Ač vyráběna seriově, jsou i seriová svítidla každé originál.

Nechte se vtáhnout do magie světla, vychutnejte si prožitek luxusu a vyjímečnosti nezaměnitelných svítidel. Poznejte svítidla LIDES, která povyšují svícení na umění.

 

Žádné produkty značky LIDES nebyly nalezeny...